Wybierz swój pakiet promocyjny!

Nie wiesz jaką kaloryczność wybrać? Kalkulator powinien pomóc 😉

A może potrzebujesz pomocy w doborze kcal? Napisz do mnie.

Jak skomponowany jest jadłospis?

 • Plany są o niskim/średnim ładunku glikemicznym rozpisane na 14 dni (w zestawach adekwatnie więcej dni)!!
 • Oprócz jadłospisów dostaniesz GRATIS (o wartości 50zł) w postaci ebooka z zamiennikami i poradnikiem jak stosować jadłospis, co na co możesz zamieniać jeśli czegoś nie lubisz.
 • Każdy z jadłospisów jest rozpisany na 4 posiłki.
 • Są 3 rodzaje diet: klasyczna, pescowegetariańska, wegetariańska. Jadłospisy wege są układane na podstawie diety klasycznej z wykluczeniem potraw, które w diecie wege i pescowege z założenia nie występują.
 • Rozkład makroskładników:
  Węglowodany: 45 – 50 %, Białko: 20 – 25 %, Tłuszcze: 30 – 35%
 • W jadłospisach występują posiłki zarówno na słodko jak i wytrawnie.
 • Godziny spożywania potraw nie są podane. Możesz dopasować je pod siebie. Pamiętaj jeść regularnie!
 • Do każdego planu masz listę zakupów z polem do „odhaczania” produktów, które masz w swoim domu lub które przed chwilą kupiłaś/eś.
 • Wersja pescowegetariańska zawiera mięso ryb, nabiał, jaja. Nie zawiera kurczaka, indyka itd.
 • Wersja wegetariańska nie zawiera mięsa ryb i zwierząt. Zawiera natomiast nabiał, jaja, strączki itd.
 • Plany nie uwzględniają spożycia herbaty, napojów itd. Dobierz je we własnym zakresie – pamiętając, że każdy dodatek mleka, cukru to dodatkowe kalorie.
 • Przyprawy również możesz dobierać indywidualnie.
 • Dostaniesz dużo wskazówek ułatwiających gotowanie i sprawne przygotowywanie potraw.
 • Każdy posiłek ma rozpisaną zawartość białek, tłuszczów, węglowodanów, błonnika oraz ładunek glikemiczny.
 • Przy posiłkach masz wypisany dokładny sposób przygotowania potraw.
 • Dni możesz powielać, dzięki czemu nie będziesz musiała codziennie gotować!
Przykładowe dania z jadłospisu

Korzyści

Oszczędzasz
czas

Nie trać więcej czasy na zastanawianie się, co dziś ugotować. Wybierz mój jadłospis letni i zyskaj wolne chwile dla siebie. Nie musisz planować posiłków ani chodzić po sklepach bez celu. Dzięki mojej gotowej liście zakupów, wiesz, co i ile kupić. Gotowanie staje się prostsze, szybsze i mniej czasochłonne. Przygotuj pyszne dania bez długiego stania w kuchni. Oszczędzaj czas i ciesz się smacznymi posiłkami!

Poprawa
wyników badań

Plan dopasowany jest tak, by dostarczał dużo witamin, składników mineralnych oraz odpowiedniej ilości kwasów tłuszczowych. (Pamiętaj, że zapotrzebowanie na te składniki różni się w zależności od przypadku! Jesteśmy inni. Jadłospisy bilansowałam tak by był odpowiedni dla populacji ogólnej).
Oprócz tego plan skomponowany jest w taki sposób by zachować niski/średni ładunek glikemiczny co pozwoli poprawić Ci wyniki glukozy i insuliny.

Oszczędzasz
pieniądze

Czasy są trudne, na szczęście przepisy są przygotowane w taki sposób by ograniczyć marnowanie posiłków do minimum. Masz też podane wskazówki dotyczące mrożenia. Dostajesz także zamienniki, które pozwolą Ci zamienić jakiś produkt na tańszy odpowiednik, jeśli takie będzie Twoje życzenie. Dodatkowo nie wydajesz pieniędzy na jedzenie na mieście, co w podsumowaniu miesięcznym może dać ogromną oszczędność!

Spadek
masy ciała

Jeśli Twoim celem jest odchudzanie to zachowując wyliczony wcześniej (kliknij tutaj jeśli nie wiesz jaką kaloryczność wybrać) deficyt kaloryczny zredukujesz tkankę tłuszczową. Plany zapewniają odpowiednią podaż białka co pozwoli Ci zachować masę mięśniową, dzięki czemu nie spadnie tempo metabolizmu.

Komfort
psychiczny

Poczujesz ulgę, bo będziesz mieć pewność, że wszystko jest sycące, odżywcze, wyliczone! Oprócz tego raz na zawsze zmienisz przekonania na temat tego jak może wyglądać plan żywienia.

Lepsza
kondycja ciała

Jako dietetyk kliniczny zadbałam o to by plan dostarczał Ci wszystkich niezbędnych składników! Będąc na redukcji tak łatwo o niedobory, wypadające włosy, osłabienie. Robiąc to w sposób odpowiedzialny jesteś w stanie temu zapobiec. 

Eliminacja
senności

Skoki poziomu glukozy doprowadzają do nadmiernej senności po posiłkach. Dzięki odpowiedniemu rozłożeniu makroskładników, zbilansowaniu posiłków by zachowały niski ładunek glikemiczny zapobiegniesz spadkom energii, senności po posiłkach i nadmiernemu apetytowi na słodkie! O słodkości też zadbałam pomimo tego, że to plan o niskim IG! Masz dodatkowo wskazówki dotyczące tego kiedy najlepiej jeść coś słodkiego by nie mieć „zjazdu”. 

Zmiana
myślenia

Niestety jeśli masz za sobą mnóstwo diet to pewnie wielokrotnie słyszałaś: wyeliminuj chleb, makaron, ziemniaki, nabiał itd! Albo, że mając IO musisz uciąć węgle i już nigdy nie włożyć niczego słodkiego do ust. Może było Ci znane, że żeby schudnąć trzeba nie jeść po 18. Albo, że owoce tylko do 12. Nic z tych rzeczy. Ten jadłospis pokaże Ci, że jest inaczej!

Nowe
inspiracje

Ile trzeba się nagłowić żeby znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Smacznego i zarazem zdrowego, nowego. Te jadłospisy wprowadzą sporo ciekawych nowości do Twojego menu!

Komponowanie
posiłków

Dowiesz się jak w praktyce wygląda odpowiednie komponowanie zbilansowanych posiłków, dostaniesz też dodatkowe wskazówki jak jeszcze w inny sposób obniżyć ładunek glikemiczny potraw!

 

Czas ucieka…

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Koniec promocji!

Kalkulator zapotrzebowania na kalorie

Imperial
Metric
Basic Information
years
kg
cm
Activity Level
Your results:
Target calorie intake per day:
0

Jedz zdrowo – zdobądź moje jesienne menu już dziś! 

Przepisy są stworzone tak, by były proste w przygotowaniu i wykorzystują łatwo dostępne, naturalne składniki spożywcze, które można znaleźć na lokalnym rynku lub w sklepie spożywczym.

Przepisy obejmują różnorodne sezonowe produkty, które nie tylko wzbogacają talerz o żywe kolory i smaki, ale również dostarczają obfitość witamin, minerałów i przeciwutleniaczy, wspierając tym samym Twoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Mój jesienny jadłospis oferuje nie tylko przepisy, ale również wskazówki dotyczące korzystania z sezonowych produktów w Twoich posiłkach. Dostarczamy informacje o korzyściach zdrowotnych składników, które znajdziesz w moich recepturach.