Razem możemy więcej!

Zobacz kto pracuje w naszym zespole
zdjęcie klienta
Katarzyna Koćwin
Dietetyk Kliniczny

Wybierając pomoc dietetyka klinicznego Katarzyny Koćwin, czeka na Ciebie wiedza, doświadczenie i dieta na podstawie Twoich badań lekarskich oraz dokładnej ankiety. W celu realizacji Twoich marzeń o pięknej sylwetce, otrzymasz indywidualne plany żywieniowe. Co najważniejsze: odchudzanie z dietetyk kliniczną Katarzyną Koćwin to nie koniec żywieniowych przyjemności, ale ich początek w zdrowszej wersji!

zdjęcie klienta
Angelika Szustka
Dietetyk Kliniczny

Dietetyk kliniczny, który rozwiąże Twoje problemy z jelitami! Specjalnością Angeliki Szustki są schorzenia układu pokarmowego, zwłaszcza te, dotyczące jelit. Doświadczenie zawodowe pozwala również pomagać kobietom z zaburzeniami miesiączkowania oraz pacjentom z chorobami tarczycy i układu immunologicznego. Angelika Szustka prowadzi konsultacje stacjonarne oraz online.

zdjęcie klienta
Dawid Mazur
Trener

Odchudzanie to nie tylko dieta, ale również właściwy trening! Pomoże Ci w nim trener indywidualny, trener fitness, trener przygotowania motorycznego, trener online oraz laureat w plebiscycie na najlepszego trener w regionie i autor porad treningowych w lokalnej prasie. Dawid Mazur posiada wiedzę z zakresu modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, treningu dla kobiet, a także sportu. Efektem współpracy z Dawidem Mazurem są szczupłe, sprawne i umięśnione sylwetki jego klientów. Dołączysz do nich?

zdjęcie klienta
Małgorzata Ponikowska
Lekarz

Wsparcie medyczne w odchudzaniu to podstawa. Dba o nie Małgorzata Ponikowska: lekarz POZ oraz doktorantka w Katedrze Biotechnologii Molekularnej Uniwersytetu Gdańskiego. Fascynują ją procesy w skali mikro i ich obserwowalne skutki w skali makro. Wiedzą – nie tylko na temat odchudzania i dietetyki – dzieli się ze swoimi pacjentami na Instagramie: dr_malgorzata.

zdjęcie klienta
Marlena Lewandowska
Psycholog, Psychodietetyk

Zdrowe relacje z jedzeniem to podstawa, zwłaszcza podczas odchudzania i modelowania sylwetki. Dba o nie Marlena Lewandowska: dietetyk kliniczny, psychodietetyk, studentka psychologii oraz współorganizatorka największej w Polsce konferencji psychodietetycznej „Psychika a Dietetyka”. Marlena Lewandowska spełni Twoje marzenia o pięknej sylwetce i pokaże Ci, jak być na zdroworozsądkowej diecie bez katorgi i wyrzeczeń. Prowadzi konsultacje indywidualne i organizuje kursy.

zdjęcie klienta
Weronika Gajdzik
Dietetyk Kliniczny

Dietetyk kliniczny i psychodietetyk z zawodu oraz powołania to skarb dla pacjentów! Jest nim Weronika Gajdzik, która ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, gdzie aktualnie jest w trakcie pisania pracy doktorskiej. Regularnie rozwija się również w fotografii potraw, które pomagają samodzielnie tworzyć zdrowe i pyszne posiłki, prowadzące do skutecznego modelowania sylwetki.